Крайовий Вишкільний Табір – 2015

В урочищі Тодір, яке знаходиться біля с. Кузьминець на Прикарпатті, завершився Крайовий Вишкільний Табір. Команду проводу КВТ-2015 очолював приятель серця Беркут, ст.пл.гетьм.скоб Любомир Шимків, ОЗО.

11218224_939393412787398_8932817567660425062_n

Це місце приваблює пластунів  гірськими краєвидами та пластовим табором-музеєм “Сокіл”. Вже третій рік поспіль КВТ був розділений на два підтабори. Генеральними бунчужними КВТ були приятелі серця Характерник та Хом’як – ст.пл.гетьм.скоб Андрій Лузан, ОЗО та ст.пл. Сергій Корольчук, ОЗО.

Потужними точками програми слід виділити представлення проектів та дебати на тему “Чи потрібно ставати скобом/вірлицею”.

Проекти були представлені різного рівня, проте, згідно загальнотаборового голосування перемогли дійсно найкращі  заходи та ініціативи всеукраїнського та міжкрайового масштабу. Дана точка програми дозволила синхронізувати уявлення третьопробників про рівень проектів, який має бути в скоба/вірлиці. Дебати ж додали впевненості у тому, чому цей ступінь є важливим, і яким саме має бути кінцевий продукт виховання юнацтва.

Табір цьогоріч мав кілька нововведень. Зокрема те, що традиційну для КВТ здачу вмілості “Три пера” цього разу винесли за межі часових рамок табору. Всі бажаючі, яких виявилося лише 12, випробували свої навики самозарадності після закриття табору. Очільником інструкторів вмілості виступив приятель серця Сталь – ст.пл.скоб Богдан Курчак, ОЗО

Можна сміливо стверджувати, що проект КВТ-2015 відбувся успішно. Сподіваємося, що приятелі серця долучаться і до наступного, ювілейного, 20-го Крайового Вишкільного Табору.

Текст і фото надані приятелем серця Андрієм Лузаном

Цей запис опублікований в категорії Uncategorized. Дата: . Автор: Андрій Овчарук.

Вгору