10-11 вересня відбувався XXI Великий Конвент ОЗО

Цього року Конвент приймав Кам’янець-Подільський. Більше півсотні приятелів серця зібралися у стінах Руської брами щоби вирішити справи насущні та гарно провести час у Товаристві.

Проаналізувавши діяльність кожного та вислухавши звіт Капітули (проводу Ордену), курінь помандрував катером по Дністру, де продовжив обговорення та дискусії у більш неформальній атмосфері. Поспівавши та послухавши мудрість лицарів на ватрі, вирушили до фортеці.

Рівно опівночі, у світлі факелів та під бій курантів до лав Ордену увійшли вісім нових стрільців, бажаємо їм впевнено йти Шляхом Лицаря, не звертаючи в сторону справ, не гідних члена Ордену Залізної Остроги!

Проте, ніч на цьому не думала завершуватися. Адже четверо приятелів серця довели своєю багаторічною працею на користь України та зразковою поставою, що гідні бути Лицарями Залізної Остроги. Тому, символічно, о 0:30 свої мечі отримали лицар Жук, лицар Сало, лицар Горобець та лицар Шум! Дякуємо їм за їхній вклад у розвиток Ордену, Пласту та України!

У перший день було багато суперечок, ще більше виникло ідей, тому другого дня товариство займалося їх впорядкуванням. Після багаточисельних резолюцій, довгих обговорень та емоційних дискусій настав час обрати тих, хто слідкуватиме за рухом до визначених орієнтирів. Тому провідниками Ордену на 2016-2017рр стали:

По завершенню Конвенту приятелі серця вшанували пам’ять друга Гризуна (Миколи Гордійчука) — пластуна, що загинув, отримавши поранення у бою поблизу блокпосту «Шахта», між містами Авдіївка та Ясинувата (Донецька область). Вічна слава герою України!

В історії Пласту та Ордену Залізної Остроги зокрема, є значна кількість постатей, які показали приклад жертовності та невтомної, а головне безкорисливої праці. Вони поставили інтереси інших вище своїх власних і цим самим зробили значний внесок у розвиток Української Нації . Тому ми, як спільнота, що пропагує ідеї Українського Націоналізму, надихаючись великими вчинками наших побратимів, намагаємось вкладати максимально зусиль для розвитку нашого суспільства і закликаємо інших пластунів ширити ідеї націоналізму і жертвувати свої час та зусилля задля здійснення нашої мети — Мети Пласту! Адже усі ми, не залежно від куреня, станиці чи уладу, об’єднані словами одієї присяги і мусимо здійснювати обіцянки, дані Україні, не марнуючи час та сили на особисті конфлікти! Слава Пласту! Слава Україні!

Перемога або Смерть!

01

02

03

04

05

06

07

08

Цей запис опублікований в категорії Конвент. Дата: . Автор: Шериф.

Вгору