15-16 вересня відбувався XXIII Великий Конвент ОЗО

Цього року Конвент проходив на Рівненщині, а саме на пластовій оселі “Волошки”.

Рада курення розпочалась з урочистого відкриття, далі відбувалась кадрова сесія. Дуже велику кількість часу приятелі серця провели в аналізуванні діяльності курення, рефлексії, емоційних дискусіях та обговореннях. Виникло багато ідей, та ще більше було прийнято конструктивних рішень. Плідно попрацювавши товариство зібралось навколо затишної ватри ,щоб нарешті в дружньому колі затягнути пісень та послухати веселих історій.

Неділю почали з Служби Божої, обговорень важливих викликів, які зараз стоять перед товариством та організацією в цілому. Відбулося планування,впорядкування свіжих ідей, були встановленні нові орієнтири, а також обрання провідників Ордену на цей рік. Бажаємо новообраній Великій Капітулі наснаги та витримки, впевнено крокувати Шляхом Лицаря! На цьому все не закінчилось тому що, троє приятелів серця показали своєю плідною, багаторічною працею, що вони гідні бути Лицарями Залізної Остроги. Мечі отримали лицар Сем, лицар Пацюк та лицар Кук! Дякуємо їм за значний внесок в розвиток Ордену, Пласту та України!

Конвент завершився. Славне товариство Ордену Залізної Остроги розїхалось з новими цілями, мотиваціями та планами творити добрі справи заради розвитку нашого суспісльства!

Перемога або Смерть!

Цей запис опублікований в категорії Конвент. Дата: . Автор: Трибун.

Вгору