ОЗО на Святі Весни в краї

У травні в більшості пластових осередків краю пройшло Свято Весни і приятелі серця ОЗО активно долучалися до участі та проводу заходів, зокрема у Києві, Львові, Вінниці, Чернівцях та Тернополі.

На початку травня на території аеродрому “Цунів” відбулось Свято Весни станиці Львів під назвою “Весна Світів”. Цього року вдалося поставити рекорд з чисельності учасників. В Святі Весни взяли участь понад 1000 пластунів і пластунок. До проводу акції долучилися приятелі серця Роман Феник та Роман Пастух, а також досвідчений екс-комендант СВ – приятель серця Андрій Борсук.

Свято Весни у Львові

Свято Весни у Львові

Як і більшість пластових (і не лише пластових) заходів в Вінниці, Свято Весни не змогло обійтись без активного долучення приятелів серця до його орагнізації. Тут найбільше відзначився Роман Кулінець – він блискуче виконав роль бунчужного. Приятель серця Андрій Бабич був інструктором з піонірки, а Олег Невмивака наглядав за жовторотим новацтвом і не давав йому зайти в шкоду, щодо приятеля серця Максима Студілка, то він був інструктором зі співів.

Свято Весни у Вінниці

Свято Весни у Вінниці

Під час Свята Весни в Тернополі юнацтво 4 дні жило в часи УСС. Вони долали суперника як фізично, так і розумово. Чимало зусиль, сили, крапель поту учасники віддали для перемоги у спортовому змазі. Не менш інтенсивно стрільці напружували свої розумові звивини і в інтелектуальному конкурсі. ОЗОни та добровольці куреня долучались як до проведення окремих точок програми заходу, та і займалися вихованням юнацтва своїх підопічних куренів та піклувались про їхню результативність у змагах. Загальна чисельність — 200 людей.

Свято Весни в Тернополі

Свято Весни в Тернополі

У Києві на Свято Весни, котре цього року мало тему “Село Весняне”, зібралося по 150 учасників з новацтва та юнацтва та близько 100 старшопластунів та гостів. Комендантом заходу був приятель серця Андрій Лузан.

Свято Весни у Києві

Свято Весни у Києві

Приятель серця Олексій Сапіга долучився до проводу Свята Весни у Чернівцях. Він виконував роль писара, а також взяв участь у створенні та проведенні програми. Зокрема організував легенду, смугу перешкод, гутірку з самозахисту на вулиці та невеличкий турнір з вільного бою серед учасників.

Свято Весни у Чернівцях

Свято Весни у Чернівцях

 

Цей запис опублікований в категорії Uncategorized. Дата: . Автор: Андрій Овчарук.

Вгору