Дайджест «Вогні» за січень 2016

Орден наразі об’єднує в своїх лавах 139 приятелів серця, які провадять свою активну діяльність у різних сферах пластового та суспільного життя України. Подекуди трапляється так, що не всі члени куреня знають про те, що відбувається у приятелів у іншій боївці (територіальному об’єднані ОЗО), і тому Велика Капітула вирішила робити дайджест діяльності Ордену «Вогні» — щоб тримати товариство та зацікавлених в тому, чим живе Лицарство Залізної Остроги.

Відбулося

Найбільш мальовничим заходом січня, який організовували члени Ордену, була мандрівка засніженими Карпатами «Говерляна». 50 юнаків та юначок і команди старшопластунів покорили декілька вершин: гору Кукул висотою 1539 м, гору Кострича висотою 1586 м та перевал Кривопільський висотою в 1013 м.

«Мандрівка була дещо ускладнена випавшим снігом, який, місцями, сягав поясу. Проте, більшості учасників вийшло його подолати :)» — комендант мандрівки Тарас Довбуш

Говерляна

Говерляна


Львівська молода боївка разом із куренем Чорноморські Хвилі 30 січня провели благодійний «Чорноморський бал». Як написали самі хвильки: «цього року традиційну морську команду, розбавило Лицарство Залізної Остроги…».


А вже наступного дня у Києві команда ОЗО провела захід для вшанування пам’яті загиблих Героїв Крут, до якого, окрім пластунів, долучились студенти Української Академії Лідерства.

«Стіна часу між крутянською трагедією і сьогоденням не відгороджує нас від ідеї та принципів, які відстоювали ті юнаки. Навпаки, ми несемо квіти під цю стіну, поширюємо і пам’ятаємо правдиву історію наших героїв.»

Крути 2016

Відбудеться скоро

Товариство куреня на даному етапі розвитку Пласту бачить важливе покликання в розвитку та впровадженні Класичної скаутської гурткової системи. Є серед товариства і ті, хто цю модель знає не лише з теорії, але й впроваджував її у своїх юнацьких куренях. Як, наприклад, Роман Пастух, комендант 25-го вишколу зв’язкових, який пройде 19-21 лютого у Києві.

Сам Роман каже: «Переводитимемо Пласт на прогресивну модель пластування — класичну гурткову систему і починаємо зі своїх куренів УПЮ та з центральних осіб в Пласті — зв’язкових!»

Зголошення на вишкіл можна заповнити за посиланням


Ще минулого року франківські озони почали організовувати «Школу піхоти» — річний цикл вишколів, підсумком та вершиною яких є літній табір. У листопаді вони провели Вишколи тактичної медицини у Франківську та Львові разом із Patriot Defence.

На 26−28 лютого хлопці запланували проведення ще один вишкіл цього циклу — вишкіл зимового виживання «Нічна Варта». Детальна інформація буде опублікована згодом на сторінці вишколу у Facebook.

«Саме тут ти навчишся не виживати, а жити в зимовій природі, бути білим привидом для своїх ворогів та надійною ланкою в ланцюгу друзів.»


Озони з Вінниці запрошують всіх бажаючих випробувати себе та своїх друзів, своє терпіння та взаємну підтримку в непередбачуваних ситуаціях та екстремальних умовах 20 лютого на зимових змаганнях з пішого мандрівництва «Снігохід». Доречі, цей змаг вперше буде проходити не на західній Україні, а на Вінничині.

Детальніша інформація на сайті змагань.

Відбудеться пізніше

«Легіон» — це легендарний табір плекання сили тіла і духу, який члени Ордену проводять 20 років, хоч цього року він буде лише 19 по рахунку. Хоч цей табір відбудеться аж у серпні, але вже зараз можна зголоситись на нього тим, хто хоче стати провідником гуртка Легіону — Старшим Стрільцем, та тим, хто хоче стати інструктором з військового пластування на таборі — членом Підстаршини. Зголошення есесів триває до 15 лютого, членів підстаршини — до 1 березня.

Вгору